PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS OCHUTNÁVKU NOVÉ AMSTERDAMSKÉ ZNAČKY THE GRAY LABEL

BELOVED Faceroller - růženín

Kód: ROLLER10
Neohodnoceno
Značka: BELOVED
599 Kč 495 Kč bez DPH
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Faceroller k masáži obličeje a krku. Ideální pro zapracování krémů a sér do pleti. Ruční výroba. Fair trade kameny z Madagaskaru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Faceroller se používá k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá krémům a sérům pronikat hlouběji do pokožky obličeje. Díky masáži jednoduše "zažehlí" všechny látky víc do hloubky a díky tomu mají krémy a séra lepší účinky


(Věděli jste, že až 25 % krémů otřeme do polštářů nebo oschnou aniž by se vstřebaly do pleti? Představte si 25 % z každého balení milovaného krému, které jen tak vyhodíte)

RUČNÍ VÝROBA A 100% PRAVÉ KAMENY.

Naše facerollery jsou ručně vyrobené. Kameny kupujeme na mezinárodních burzách v Africe a Jižní Americe a dovážíme do ČR i v surové podobě. Ty méně hezké kousky přepracováváme na facerollery a guashy. Každý kámen je odlišný, proto výsledný produkt se může lišit od produktových fotografií. Faceroller se používá k lymfatické masáži obličeje, krku a dekoltu. Pomáhá redukovat otoky, zlepšuje cirkulaci krve, rozproudí lymfu a pomáhá kosmetickým krémům a sérům pronikat hlouběji do pleti. Díky masáži jednoduše zažehlí všechny látky víc do hloubky pleti a díky tomu mají krémy a séra lepší účinky. (Věděli jste, že až 25% krémů otřeme do polštářů nebo oschnou aniž by se vstřebaly do pleti? Představte si 25% z každého balení milovaného krému, které jen tak vyhodíte)

Používání je velmi jednoduché a nedá se na něm vlastně nic moc pokazit. Jen je potřeba používat vždy čistý váleček na vyčištěnou pleť. Díky tomu do pórů nepronikne make-up a špína. Váleček očistěte jednou za čas alkoholem (jen kámen, nikdy ne kov!) a pravidelně ho omyjte mýdlovou vodou a otřete do sucha. Pravidelným používáním dochází ke zlepšení pružnosti pleti, redukci vrásek a kruhů pod očima.

RŮŽENÍN - je symbolem lásky, krásy a sebelásky. Pomáhá nesmělým projevit skrývané pocity. Svými měkkými vibracemi obklopuje duši.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka, která věří, že harmonie těla, mysli a duše jsou základem šťastného člověka.