PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS OCHUTNÁVKU NOVÉ AMSTERDAMSKÉ ZNAČKY THE GRAY LABEL

DJECO Tinyly karetní hra Meli-melo

Kód: DJ06971
Neohodnoceno
Značka: DJECO
240 Kč 198 Kč bez DPH
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Postřehová karetní hra  ve sběratelské kolekci oblíbených figurek Tinyly.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní hra ve stylu Dobble,  kde musíte mít rychlé oko i ruku.  Každý hráč dostane 8 karet a zbytek karet je v balíčku uprostřed stolu lícem dolů. Hraje se ve směru hodinových ručiček.
Nejmladší hráč začíná a poté se hraje ve směru hodinových ručiček. Otočí se vrchní karta balíčku a hráči musí co nejrychleji prohlédnout své karty v ruce a hledat v ruce kartu, která vyobrazuje jeden z uvedených obrázků na otočené kartě. 
Nejrychlejší hráč, který vyhodí správnou kartu vyhrává. Pokud jeho karta obsahuje obrázek zachycený na obrácené kartě, zbaví se tak jedné karty. Pokud se spletl , musí si kartu vzít zpět a líznout si z balíčku další dvě karty. Ostatní hráči, kteří nebyli tak rychlí si berou zpět své karty. Jakmile se balíček karet vyčerpá, otočí se lícem dolů balíček vyhozených karet a pokračuje se s ním. 
Vyhrává hráč, který se nejdříve zbaví všech karet.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové a karetní hry
Hmotnost: 0.62 kg
Věk: 3-6Y, 6-10Y
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DJECO hračky pro děti

Hračky DJECO jsou u dětí velmi oblíbené. Nabízíme bezpečné a ověřené hračky pro kluky i holky v každém věku. Francouzská značka Djeco je ve světě hraček velikánem. Už od 50. let minulého století vyrábí ty nejkrásnější kreativní hračky a hry pro děti, které sbírají ceny po celém světě. Djeco vzniklo v hlavě původní zakladatelky Veronique, která marně hledala na tehdejším trhu hračky pro děti, které by splňovaly její nároky na kvalitu a především smysluplné využití.

#ShowMore#

Historie značky DJECO

Nakonec se rozhodla vhodné hračky navrhovat a vyrábět sama. A její vysoko nasazenou laťku si firma drží dodnes, kdy se těší velké oblibě u dětí a jejich rodičů i odborníků po celém světě. U nás získaly hračky Společnost Djeco obsadila první místo v prestižních anketách „Hračka roku“ a „Správná hračka“. Od Djeca můžeme doporučit především dřevěné hračky a naučné hračky pro děti od 2 let, společenské hry, originální puzzle a designové doplňky do dětského pokojíčku. Specialitou v jejím portfoliu jsou nápadité kreativní sety a výtvarné sady. Všechny hračky Djeco vynikají vysoce kvalitním provedením, ale také nádhernými ilustracemi z dílen předních evropských ilustrátorů.

k podpisu