KE KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 1000 KČ OD NÁS DOSTANETE DÁREČEK.

MOULIN ROTY Pinball - Ve vesmíru

Kód: 711157
Neohodnoceno
Značka: MOULIN ROTY
140 Kč 116 Kč bez DPH
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Oblíbená hra, u které se zabaví děti i dospělí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zábavná painboallová hra na cesty nebo jen pro krátké chvilky. Kapesní pinball o velikosti 6 x 9,5cm s krásnou ilustrací, který vyžaduje vyrovnanost a štěstí. Vytáhněte červené tlačítko, abyste uvolnili 5 malých kouliček, kolik získáte bodu? Můžete vesele soutěžit s kamarády.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zábavné hračky
Hmotnost: 0.02 kg
Věk: 3-6Y, 6-10Y
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky pro děti MOULIN ROTY z Francie

Hračky Moulin Roty vznikají za použití těch nejlepších francouzských tkanin a materiálů. Francouzská značka Moulin Roty už po více než 40 let reprezentuje překrásné spojení snů a tvůrčí práce. V roce 1970 hledala parta asi 20-ti přátel prostor, kde by mohli společně žít a tvořit. Objevili polorozpadlou ruinu mlýna kousek od Nantes, do které se zamilovali, a rozhodli se ji koupit a postupně obnovit. Vyberte si z široké nabídky hraček pro děti od této známé Francouzské značky.

#ShowMore#

Historie značky Moulin Roty

Když začal být mlýn obyvatelný, komunita hledala i způsob, jak se živit. Začali s výrobou šperků a různých doplňků. V roce 1988 muselo Moulin Roty přestát velký požár, který zničil mlýn i s kompletním skladem, přístroji a návrhy. Moulin Roty se ale nevzdalo, přestěhovalo se do Nort sur Erde a rozhodlo se pro nový začátek a pro heslo: hračky s včerejším kouzlem pro dnešní děti. Dnes Moulin Roty představuje 40 let snů a plyšového pohlazení pro děti. Každá nová kolekce hraček znamená nový příběh a společnost Moulin Roty v současnosti zaměstnává 75 lidí a ročně pošle z pobřeží Francie do světa 1,5 milionu svých produktů do celého světa. Od značky Moulin Roty máme nejraději nádherné plyšáky, něžně panenky, oblečení a promítačky.