KE KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 1000 KČ OD NÁS DOSTANETE DÁREČEK.

PETITES POMMES

Díky společné vášni pro ikonický design spustily zakladatelky Petites Pommes Celine a Anna svůj úplně první plovací kruh na vodu v Dánsku v roce 2019.

Při hledání krásného designu a dobré kvality pro své dcery totiž našly nezajímavé zaměnitelné kruhy a plovací pomůcky, které se rozbily hned v prvním týdnu prázdnin. Z toho se zrodil nápad: vylepšit design a kvalitu dětské klasiky - plaveckého kruhu. Celine a Anna se rozhodly vyvinout kolekci nadčasových nafukovacích pomůcek pro děti na plavání s estetikou tak známou a jednoduchou, že přesahuje neustále se měnící módu.

Dnes se jejich barevné pruhy vyvinuly v osobitou řadu prémiové kvality, které nenápadně pozvedají tyto výjimečné chvíle na pláži a v bazénu. Petites Pommes se v současnosti prodává na více než 40 trzích prostřednictvím sítě 500 maloobchodníků.

Petite Pommes vyrábí nadčasové produkty, které obstojí ve zkoušce času, za použití pouze schválených a odolných materiálů. Neustále hledá nové způsoby a materiály, jejichž prostřednictvím můžeme minimalizovat naši ekologickou stopu.

3 položek celkem
Oxford Green 45 01202101OG
Dark Rose 60
730 Kč
02202101DR

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem