KE KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 1000 KČ OD NÁS DOSTANETE DÁREČEK.

LONDJI Stolní hra - Where are my socks

Kód: FG029U
Neohodnoceno
Značka: LONDJI
890 Kč 736 Kč bez DPH
Skladem (>2 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024

Ideální hra pro práci se slovní zásobou, která stimuluje pozorování a pracuje na trvalé pozornosti. Zábavná hra na postřeh, pozornost a rychlost pro celou rodinu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Byla jednou jedna rodina, která měla po domě rozházené spousty a spousty předmětů. Až se jednoho dne rozhodla uklidit...

Hra se 2 režimy:

1. Režim karet:

Všichni hráči současně hledají předmět mezi kartami a ten, kdo jej nejrychleji najde, jej umístí na desku své postavy. Kdo první nasbírá 9 předmětů, vyhrává!

2. Režim desky:

Hráč hledá žetony předmětů, které se objeví na jeho desce, a ten, kdo jako první nasbírá 15 žetonů ze svého pole, vyhrává!

Vhodné pro děti od 3 let.

Navrženo a vyrobeno s velkou péčí v Barceloně.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové a karetní hry
Hmotnost: 0.682 kg
Věk: 3-6Y

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky LONDJI pro děti

Dětské hračky LONDJI dávají dětem radost a kreativitu. LONDJI je projekt zrozený v Barceloně v roce 2004, který spojuje svět umění, her a hraček. Sázíme na inovativní, originální a bezpečné hračky, které jsou tvořivé, děti zabaví je a nutí je přemýšlet a sdílet ty nejlepší společné chvíle. Proto v LONDJI vyrábíme naše dětské hračky s velkou péčí a používáme ty nejlepší materiály, respektujeme pracovní podmínky, dáváme prostor lokálním tvůrcům a respektujeme naši planetu (obaly našich hraček tvoří slupky od brambor).

#ShowMore#

Odkud hračky LONDJI pochází a co nabízí?

Tým LONDJI, tvořený 25 lidmi, vyrábí vlastní kolekce hraček a her s originálním designem mezi kancelářemi v Barceloně a naší továrnou v Porqueres (Banyoles). Mezi našimi hračkami najdete originální puzzle, kaleidoskopy a krasohledy, tetovačky, magnety a mnoho dalšího. Hračky značky LONDJI můžete najít ve 40 zemích v těch nejlepších obchodech, muzejních a koncept storech.