KE KAŽDÉMU NÁKUPU NAD 1000 KČ OD NÁS DOSTANETE DÁREČEK.

MOULIN ROTY Dřevěná věž

Kód: 713365
Neohodnoceno
Značka: MOULIN ROTY
570 Kč 471 Kč bez DPH
Nedostupné
Položka byla vyprodána…

Dřevěná věž, známá také jako Jenga. Jak vysokou se vám ji podaří postavit?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jenga je určena pro dva a více hráčů. Na počátku se postaví pravidelná věž. Soupeři se pak střídají v jednotlivých tazích, při kterých berou jednou rukou ze spodní části věže vždy jeden špalík a kladou ho na její vrchol tak, aby neporušili stabilitu celé konstrukce. Po každém tahu se počká deset sekund, jestli stavba vydrží. Hra končí ve chvíli, kdy se věž zhroutí, vítězem se pak stává hráč, který položil poslední kvádr.
Pro zpestření hry: před každým tahem hoďte barevnou kostkou, která vám určí, jaké dřívko budete tahat.
Rozměry: 8 x 8 x 33 cm.
Vhodné pro děti od 4 let.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové a karetní hry
Hmotnost: 1.025 kg
Věk: 3-6Y, 6-10Y, 10Y+
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Originální hračky pro děti MOULIN ROTY z Francie

Hračky Moulin Roty vznikají za použití těch nejlepších francouzských tkanin a materiálů. Francouzská značka Moulin Roty už po více než 40 let reprezentuje překrásné spojení snů a tvůrčí práce. V roce 1970 hledala parta asi 20-ti přátel prostor, kde by mohli společně žít a tvořit. Objevili polorozpadlou ruinu mlýna kousek od Nantes, do které se zamilovali, a rozhodli se ji koupit a postupně obnovit. Vyberte si z široké nabídky hraček pro děti od této známé Francouzské značky.

#ShowMore#

Historie značky Moulin Roty

Když začal být mlýn obyvatelný, komunita hledala i způsob, jak se živit. Začali s výrobou šperků a různých doplňků. V roce 1988 muselo Moulin Roty přestát velký požár, který zničil mlýn i s kompletním skladem, přístroji a návrhy. Moulin Roty se ale nevzdalo, přestěhovalo se do Nort sur Erde a rozhodlo se pro nový začátek a pro heslo: hračky s včerejším kouzlem pro dnešní děti. Dnes Moulin Roty představuje 40 let snů a plyšového pohlazení pro děti. Každá nová kolekce hraček znamená nový příběh a společnost Moulin Roty v současnosti zaměstnává 75 lidí a ročně pošle z pobřeží Francie do světa 1,5 milionu svých produktů do celého světa. Od značky Moulin Roty máme nejraději nádherné plyšáky, něžně panenky, oblečení a promítačky.